w

Nowy magazyn nurkowy – nurki.pl

Jeszcze dziewięć godzin temu spokojnie sobie nurkowaliśmy (31 marca to dobry dzień na nurki) gdy tu nagle opłynęła nas informacja, o nowym magazynie dla nurkujących “Nurki.pl”. A więc pierwszy numer już przeczytaliśmy.

Nowy magazyn nurkowy

Polski rynek nurkowania się dopiero rozwija. Jest nas dopiero około sto tysięcy nurkujących ale jak widać media nie śpią i pojawiają się nowe ciekawe miejsca do poczytania o naszej pasji.

O ileż miło nam poinformować, iż w naszym rodzimy mieście Poznań powstał magazyn “Nurki”. Dla fanów nurkowania a jednocześnie fanów podróżowania. Jak zapowiedziała redakcja, sukces musi się skryć w około 50 stronach. Nowy magazyn ma być prężnym często wydawanym czasopismem. Krótki do przeczytania od dechy do dechy, na jedno popołudnie. Dodatkowo zapowiedziano 20 numerów rocznie, czyli bardzo często jak na pismo branżowe.

Bardzo fajnie, że nowe ciekawe magazyny rozpoczynają wydawanie w Polsce. Będziemy z niecierpliwością oczekiwać kwietniowego numeru.

Z wiadomości jakie pozyskaliśmy pierwsze trzy numery gazety będą dostępne zupełnie za darmo, jeśli jednak będziecie zainteresowani prenumeratą rusza ona od czerwca 2018 roku.

A już dziś zapraszamy na stronę magazynu: https://nurki.pl

Foto: źródło nurki.pl / udostępnione za pozwoleniem redakcji

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pianka do nurkowania – wybieramy mokry skafander

Nurkowanie – każdy znajdzie coś dla siebie