w

Nurek Amator na Facebook’u – ponad 300 osób w grupie

Jeszcze nie tak dawno (15 stycznia) pisaliśmy o przekroczeniu liczby 100 osób. Dziś do naszej grupy o nurkowaniu należy ponad 300 osób. Pragniemy wszystkich nurkujących i chcących wkrótce zacząć przygodę z nurkowaniem zaprosić do dołączenia i cieszenia się wspólnie z pasji jakim jest nurkowanie.

O nurkowaniu na Facebook

Na Facebook’u jest wiele stron i grup poświęconych nurkowaniu. Oczywiście większość magazynów i witryn internetowych jest skierowana w głównej mierze do profesjonalistów. My raczej zajmujemy się promocją nurkowania oraz ponad połowę czasu poświęcamy na pisanie do amatorów.

Ale również coraz częściej idziemy w stronę promowania i pokazywania informacji ze świata nurkowania technicznego. Nadchodzące kilka miesięcy to również bardziej rozbudowane działania na promocję wyjazdów nurkowych oraz turystyki z płetwami i maską.

Już dziś zapraszamy do dołączenia do naszej rosnącej w liczbę użytkowników grupy. Dołącz już dziś: https://www.facebook.com/groups/nurekamator/

Giełda Freedivera

Jednocześnie uruchomiliśmy grupę giełdy na Facebook’u ze sprzętem dla Freedivera. Grupa dopiero raczkuje ale zapraszamy zainteresowanych sprzedaniem i zakupem sprzętu do dołączenia. Im będzie nas więcej tym szybciej grupa ruszy. Więcej informacji o internetowej giełdzie sprzętu do freedivingu znajdziecie tutaj:

Pierwsza Giełda sprzętu do Freedivingu na Facebook’u

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pierwsza Giełda sprzętu do Freedivingu na Facebook’u

Nowości rynkowe – Boot Scuba Show 2018