w

PADI Enriched Air Diver – Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu

Kolejna specjalizacja już za nami. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w szkoleniu (specjalizacji) PADI Enriched Air Diver. Czy warto? Oczywiście, dzięki zmianie mieszanki w butli będziemy mogli dłużej pozostawać pod wodą.

Kurs – PADI Enriched Air Diver

Znów przyszło zaproszenie ze szkoły Nurkowania na nową specjalizację. Jak zawsze nie można się oprzeć przed tego typu propozycjami… po prostu trzeba znów ubrać mokrą piankę i spotkać się pod wodą.

Nowa mieszanka w butli (Nitrox) i nowe wyzwania, które będą kolejnym stopniem do nurkowania głębszego i dłuższego w przyszłości na mieszankach Trimix’owych.

Video specjalizacji – PADI Enriched Air Diver

Nasz kurs zakończył się z sukcesem w dniu 15.11.2017 i mamy już papierowe certyfikaty. Teraz tylko czekamy na nadchodzący weekend by wybrać się na nurki z EANx36 na głębokość 23-24m.

Zachęcamy do rozwijania swojej przygody z nurkowaniem również o specjalizację Wzbogaconej mieszanki powietrznej. Kurs bardzo przyjemny, ciekawy no i pozwala na dłuższe pozostanie pod wodą (oczywiście jak weźmiecie odpowiednią liczbę butli).

Tak wygląda podręcznik do kursu PADI Enriched Air Diver. Jest to trzydzieści-kilka stron poświęconych zagadnieniom bezpieczeństwa oraz ogólnych spraw z planowaniem nurkowania na wzbogaconym czy analizie mieszanki w butli.

Zobacz również nasze wspomnienia ze szkoleń PADI OWD oraz PADI AOWD.

PADI OWD: https://nurekamator.pl/kurs-padi-owd-juz-nami/

PADI AOWD: https://nurekamator.pl/zakonczylismy-szkolenia-suchy-skafander-aowd/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

EON Core – nowy komputer od Suunto

Freediving na Arktyce