w

Płetwy Oceanic Manta Ray dostępne w wielu kolorach

Manta Ray to nowoczesne płetwy paskowe od marki Oceanic. Zaprezentowane w 2016 roku aktualnie sprzedawane w wielu kolorach i rozmiarach. Nowatorskie materiały i ciekawy design dla wszystkich chcących się wyróżnić.

Płetwy Oceanic Manta Ray

Inspirowane płaszczką mają nam dawać szybkość i moc pod wodą. A wszystko w lekkiej zwartej konstrukcji. W projekcie płetw zastosowano nowoczesne materiały o obniżonej wadze oraz zwiększonej wytrzymałości. Dodatkowo płetwy wyposażone w szybki system dopasowania długości sprężyn pozwalającej na szybkie dopasowanie do nogi.

W płetwach zastosowano kilka ciekawych systemów:

 

  • Techno-Polymer Blade – maksymalizacja siły, prędkości przy jednocześnie niskiej wadze
  • Power-X System – nowoczesny materiał zapewniający sprężystość i lepsze oddawanie siły
  • Power Channel – kanały na końcach mające zwiększyć moc płetwy
  • Soft-Pad Heel Strap – łatwe ściąganie sprężyn nawet w grubych rękawicach
  • Easy Buckle Adjustment (EBA) – możliwość zmiany długości sprężyn nawet do 5mc bez użycia specjalistycznych narzędzi

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Cześć. Od jakiegoś czasu zacząłem dołączać do swojego treningu elementy nurkowania i nie powiem bardzo mnie to wciągnęło i co kolejny raz jestem bardziej zachęcony. Od zawsze lubiłem pływać, ale nigdy pływanie w płetwach i masce nie było dla mnie interesujące – do niedawna, gdy po prostu się w tym zakochałem. Trenuje obecnie na zamkniętych basenach i chciałbym wybrać się kiedyś na otwarte zbiorniki. Pierwszy sprawdzian w wakacje bo wyjeżdżam na Wyspy Zielonego Przylądka i będzie okazja do nurkowania. Moje pytanie: jakie płetwy najlepiej kupić na otwarte zbiorniki? Czym się kierować i na co zwrócić uwagę? Bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BCD – Tusa Liberator nowy model w 2018

Spotkanie z DAN – nurkuj bezpiecznie