w

Spotkanie z DAN – nurkuj bezpiecznie

Bardzo ciekawe i pouczające spotkanie z DAN odbyło się w dniu dzisiejszym w Poznaniu. Dużo wiedzy teoretycznej, sporo statystyk i ważne przesłania jak #nurkujbezpiecznie.

O nurkowaniu na serio

Ok, to porozmawiajmy na serio. Ilu z nas zastanawiało się jak wyglądają statystyki wypadków nurkowych na świecie? Jakie mamy szanse, że może to spotkać nas właśnie i jakie są najczęstsze przyczyny tragicznych wypadków nurkowych?

Co robić podróżując po świecie i jak się przygotować do wyjazdu i nurkowania poza Polską? A to tylko kilka ciekawych informacji jakie poznacie podczas wykładów. Od razu uprzedzamy fakty, nie będzie o ubezpieczeniach… będzie o Bezpieczeństwie!

Naprawdę kto nie był, ten niech żałuje a kto chce być to na pewno znajdzie dla siebie termin i miejsce opodal jego zamieszkania! Cała seria spotkań trwa i pędzi przez Polskie miasta z wykładami. Chyba oficjalne spotkanie dla każdego nurka. Dowiedzieć można się wiele! Porozmawiać w gronie nurków i być bardziej “Świadomym” nurkiem! A to dopiero początek do tego, co warto wiedzieć w swoim nurkowym życiu.

Z tego miejsca pragnę podziękować twarzy DAN w Polsce – Irenie Gilwatowskiej, bez której event nie był by tak ciekawy i interesujący. Na pewno Nurek Amator będzie częściej publikował ciekawostki z DAN’a. Ale więcej informacji wkrótce.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia profilu DANEuropePolska na FB, gdzie znajdziecie kolejne imprezy z serii #NURKUJBEZPIECZNIE

DAN Polska: https://www.facebook.com/DANEuropePolska/

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Płetwy Oceanic Manta Ray dostępne w wielu kolorach

Kaptury, rękawice i buty dla nurka