w

Shearwater Teric – zegarek/komputer nurkowy

Shearwater zrobiło nam niespodziankę i wprowadziło na rynek pierwszy komputer nurkowy wielkości zegarka model Teric. Czym jest nowy Shearwater Teric postaramy się wyjaśnić już teraz.

Shearwater Teric – zegarkowy komputer nurkowy

A więc czym jest model Teric? To zaawansowany komputer nurkowy zamknięty w obudowie zegarka. Czyli połączenie niesamowitej technologii marki Sherwater z nowoczesną miniaturyzacją.

To niby kolejny komputer nurkowy w formie zegarka, ale tym razem wprost od firmy zajmującej się wyłącznie tworzeniem najlepszych komputerów nurkowych. Nowe dziecko bazuje na świetnym wyświetlaczu AMOLED.

Jak chwali się producent – Teric to „To nasza najbardziej kompaktowa jednostka, ale również najbardziej funkcjonalna”.

Dużo funkcji w kompaktowej obudowie

Nowy model oczywiście jest przygotowany do współpracy z AI (do 2 nadajników jednocześnie) oraz posiada tryby:

  • Rekreacyjny
  • Gauge
  • OC Tech
  • CC/BO
  • Freediving

Jest to też model wielo-gazowy umożliwiający do zastosowania do 5 mieszanin trimixowych lub nitroxowych.

Oprócz samych trybów mamy wiele możliwości spersonalizowania swojego zegarka. Zarówno kolory czcionek jak i alarmy możemy przygotować pod swoje preferencje. Dodatkowo warto wiedzieć, iż alarmy działają zarówno w formie wizualnej ale również dźwiękowej i wibracyjnej.

Shearwater Teric – przegląd funkcji

Komputer nie posiada wymiennej baterii, gdyż działa na zasadzie akumulatora ładowanego indukcyjnie. Wymiana akumulatora może odbyć się tylko w autoryzowanym serwisie. Oczywiście, żywotność akumulatora został określony na 5 lat, więc dużo czasu minie nim będzie potrzebna wymiana.

Nasz log book zgramy za pomocą łącza Bluetooth oraz oczywiście jak to w najnowszych modelach, wszelkie upgrade i nowe funkcje również będą wgrywane za pomocą BT. Nowy komputer wydaje się być solidny ale nie jest to typowy smart-watch. Zabrakło tu funkcji codziennego użytku.

Więcej informacji o produkcie: https://www.shearwater.com/products/teric/

Chcesz kupić nowy model? Zapraszamy do kontaktu z nami. Właśnie zbieramy zapisy na przedsprzedaż modelu w wyjątkowych cenach. Dostępne tylko 10 sztuk! Kontakt: dellos@wp.pl

Zobacz pełną prezentację funkcji oraz interfejsu użytkownika nowego komputera:

Shearwater Teric – Video prezentacja funkcji

Może również zainteresować:

Test komputera Shearwater PERDIX AI

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Zegarki wodoodporne naprawdę dobrze się sprawdzają. Nie trzeba się martwić o zalanie np. deszczem i można z nimi pływać 😀 Taki zegarek to must have na wakacje!

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Co można zobaczyć podczas nurkowania w nocy?

Shearwater Teric – Video prezentacja funkcji