w

Szkolenie z podstaw podwodnej fotografii – PADI Digital Underwater Photographer

Oto krótki opis, podstawowego szkolenia dla wszystkich myślących o zdobyciu wiedzy z zakresu podwodnej fotografii. Szkolenie w PADI, może być świetnym wstępem do zdobycia wiedzy i odrobiny doświadczenia.

Program e-learningowy PADI Digital Underwater Photographer jest przeznaczony dla fotografów, którzy chcą zanurzyć się pod powierzchnię, aby uchwycić cuda podwodnego świata.

Ucz się on-line

Kurs Digital Underwater Photographer to popularny specjalistyczny kurs nurkowania oferowany przez PADI®, największą na świecie organizację nurkową. Umożliwia użytkownikom łatwe zdobycie wiedzy i umiejętności związanych z robieniem pierwszych wspaniałych podwodnych zdjęć lub doskonaleniem umiejętności w celu uzyskania oszałamiających fotografii podwodnych.

Wygodna, interaktywna opcja nauki online zajmuje około 12 godzin i pozwala użytkownikom uczyć się w dowolnym czasie i miejscu we własnym tempie, korzystając z filmów, audio, grafiki, czytania i krótkich quizów, aby pomóc w nauce i ocenić ich postępy. Zapewnia również dostęp do internetowej wersji podręcznika Digital Underwater Photographer.

Kurs kończy się praktycznym szkoleniem podczas dwóch nurkowań i wskazówkami specjalisty PADI. Studenci uczą się, jak wybrać odpowiedni system kamer podwodnych i zasady wykonywania zdjęć podwodnych, aby uzyskać dobrą ekspozycję i kompozycję przy użyciu metody PADI SEA (strzelanie, badanie, regulacja). Metoda SEA pomaga uczniom uzyskać świetne zdjęcia, stosując praktyczne techniki z aparatem cyfrowym.

Kurs PADI Digital Underwater Photographer zalicza się do kursu PADI Advanced Open Water Diver oraz do oceny PADI Master Scuba Diver. Studenci mogą ukończyć część kursu dotyczącą rozwoju wiedzy z domu lub z dowolnego miejsca na świecie dzięki eLearningowi PADI (koszt: 135,00 GBP). Obejmuje to szkolenie online, oceny cyfrowe i kartę certyfikacyjną.

Dodatkowa opłata dotyczy szkolenia praktycznego, nurkowań, sprzętu nurkowego i logbooka. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z lokalnym centrum nurkowym lub ośrodkiem nurkowym PADI. Więcej informacji o pełnej gamie kursów eLearningowych PADI można znaleźć tutaj: www.padi.com/courses

Źródło: Informacje PADI

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baza Nurkowa LOK Machów Jezioro Tarnobrzeskie

Porównanie latarek zmiennoogniskowych Halcyon Focus 2.0 vs Ammonite LED Nautilus