w

2000 osób w grupie Nurek Amator

Tak jest, mamy to! Ponad 2000 osób w naszej grupie nurkowej! Świetna wiadomość. Mieliśmy o tym napisać wcześniej, ale sporo się działo ostatnimi miesiącami nie tylko na świecie, ale również w naszej redakcji. A nadchodzą zmiany… duże zmiany na lepsze! Dziękujemy, że jesteście z Nami!

Dziękujemy, że jesteście z Nami!

2000 osób to naprawdę super wiadomość dla nas… byle do 3000 i więcej. Już dziś dziękujemy, że jesteście z nami, i że chcecie być w naszej grupie. Jak widać, nasz serwis się rozwija nie tylko w zakresie treści ale i tematyki. Coraz więcej informacji, nowinek sprzętowych i wyjazdowych.

Oczywiście cały sukces grupy Nurek Amator nie miałby żadnego sensu, bez Waszego członkostwa. Już dziś dziękujemy i zapraszamy nowe osoby do dołączenia do naszej grupy.

Wciąż zmiany u NURKA AMATORA

A nadchodzą duże zmiany. Po pierwsze, mamy już nasz nurkowy Newsletter gdzie będziemy informować o ciekawych postach, wydarzeniach ale również naszych wyjazdach nurkowych. A ma być ich całkiem sporo… To też również wyznanie, że postawiliśmy 100% naszego czasu na tworzenie serwisu oraz pracę w branży nurkowej. Decyzja zapadła, czas realizować marzenia i
znaleźć szczęście pod wodą.

Do naszej redakcji dołączyła Marta, która wraz z Amatorem rozpoczyna przygodę z organizacją wyjazdów nurkowych na każdą kieszeń. To świetne i nieoczekiwanie spotkanie podczas wyjazdu do Albanii 2020 sprawiło, że możemy dzielić się naszą miłością do nurkowania również podczas wyjazdów.

Oczywiście wyjazdy to nie wszystko. Trzeba się przecież szkolić i rozwijać swoje umiejętności nurkowe. A okazji ku temu będzie całkiem sporo w nadchodzących czasach.

Stała współpraca z takimi organizacjami jak ISSF czy GUE to tylko początki zmian i nowych wyzwań postawionych przed kadrą Nurek Amator. To również nasza wewnętrzna przemiana, od pisania weekendowo po pełen zakres działań nurkowych.

To również czas by mocniej pomyśleć o naszych koszulkach oraz gadżetach dla nurków. Prace nad kolekcją 2020/2021 wciąż trwają ale efekty są coraz bliżej.

Sezon 2020/2021 czas zacząć

Koniec leniuchowania przez COVID-19… czas na wyjazdy i podróże! Pamiętaj, by robić to bezpiecznie. Bezpieczeństwo powinno być najważniejsze. Już dziś zapraszamy do naszego ostatniego artykułu dla wszystkich wracających do nurkowania:

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Albania nurkowanie – czy warto tam jechać?

Test skrzydła TecLine Peanut 21 Professional