w

2000 osób w grupie Nurek Amator

Tak jest, mamy to! Ponad 2000 osób w naszej grupie nurkowej! Świetna wiadomość. Mieliśmy o tym napisać wcześniej, ale sporo się działo ostatnimi miesiącami nie tylko na świecie, ale również w naszej redakcji. A nadchodzą zmiany… duże zmiany na lepsze! Dziękujemy, że jesteście z Nami!

Dziękujemy, że jesteście z Nami!

2000 osób to naprawdę super wiadomość dla nas… byle do 3000 i więcej. Już dziś dziękujemy, że jesteście z nami, i że chcecie być w naszej grupie. Jak widać, nasz serwis się rozwija nie tylko w zakresie treści ale i tematyki. Coraz więcej informacji, nowinek sprzętowych i wyjazdowych.

Oczywiście cały sukces grupy Nurek Amator nie miałby żadnego sensu, bez Waszego członkostwa. Już dziś dziękujemy i zapraszamy nowe osoby do dołączenia do naszej grupy.

Wciąż zmiany u NURKA AMATORA

A nadchodzą duże zmiany. Po pierwsze, mamy już nasz nurkowy Newsletter gdzie będziemy informować o ciekawych postach, wydarzeniach ale również naszych wyjazdach nurkowych. A ma być ich całkiem sporo… To też również wyznanie, że postawiliśmy 100% naszego czasu na tworzenie serwisu oraz pracę w branży nurkowej. Decyzja zapadła, czas realizować marzenia i
znaleźć szczęście pod wodą.

Do naszej redakcji dołączyła Marta, która wraz z Amatorem rozpoczyna przygodę z organizacją wyjazdów nurkowych na każdą kieszeń. To świetne i nieoczekiwanie spotkanie podczas wyjazdu do Albanii 2020 sprawiło, że możemy dzielić się naszą miłością do nurkowania również podczas wyjazdów.

Oczywiście wyjazdy to nie wszystko. Trzeba się przecież szkolić i rozwijać swoje umiejętności nurkowe. A okazji ku temu będzie całkiem sporo w nadchodzących czasach.

Stała współpraca z takimi organizacjami jak ISSF czy GUE to tylko początki zmian i nowych wyzwań postawionych przed kadrą Nurek Amator. To również nasza wewnętrzna przemiana, od pisania weekendowo po pełen zakres działań nurkowych.

To również czas by mocniej pomyśleć o naszych koszulkach oraz gadżetach dla nurków. Prace nad kolekcją 2020/2021 wciąż trwają ale efekty są coraz bliżej.

Sezon 2020/2021 czas zacząć

Koniec leniuchowania przez COVID-19… czas na wyjazdy i podróże! Pamiętaj, by robić to bezpiecznie. Bezpieczeństwo powinno być najważniejsze. Już dziś zapraszamy do naszego ostatniego artykułu dla wszystkich wracających do nurkowania:

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Dzien dobry . Ja mam trocheb nietypowe pytanie… Czy kombinezon suchy nie przepusci wody pod cisnieniem np z karchera? Chciałbym go uzyc przy myciu przemyslowym… Czy dal by rade czy nie bardzo….

  2. Suchy skafander powinien spokojnie, dobrze pracować jako odzież ochronna. Wszystko, zależy tylko od strony środków chemicznych, jakie mogą być wykorzystywane do mycia (lub które zmywamy, z mytych przedmiotów). Ale nie powinno być problemu, z przepuszczaniem wody jeśli mówimy o zachlapaniu czy całkowitym zmoczeniu skafandra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Albania nurkowanie – czy warto tam jechać?

Test skrzydła TecLine Peanut 21 Professional