w

Athens Divers Academy – Pierwsza Polska Baza Nurkowa w Atenach

Nurkowanie w Atenach z polskimi Instruktorami nurkowania. Nasz profesjonalny zespół zapewni najlepszą obsługę, miłą i przyjazną atmosferę. Oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach nurkowych w okolicach Aten.

Nasz praca to nasze hobby, dlatego jesteśmy najlepsi!

Nasza baza znajduje się w niewielkiej odległości od Aten w turystycznej miejscowości Agia Marina i jest położona 100 m od morza przy pięknej piaszczystej plaży. Dla nurków podróżujących bez sprzętu zapewniamy pełne wyposażenie za symboliczną opłatą.

Prowadzimy również sklep ze sprzętem do nurkowania niezbędnym każdemu nurkowi. Zabieramy naszych gości w najciekawsze miejsca nurkowe w okolicach Aten.

Wykonujemy nurkowania z brzegu i z łodzi typu RIB. Prowadzimy szkolenia w języku polskim w czystych i ciepłych wodach ateńskiego morza. Zapewniamy pomoc w znalezieniu noclegów oraz organizujemy wycieczki grupowe z noclegiem. Naszych nurków zabieramy i odwozimy do ich miejsc zakwaterowania.

Dodatkowo dla naszych klientów oferujemy transport w najciekawsze historyczne atrakcje Aten, np.: Akropol, góra Likavitos oraz wyprawę na przylądek Sounion gdzie można podziwiać najpiękniejszy zachód słońca. Bazę prowadzi Polski instruktor nurkowania PADI, mieszkający od 27 lat w Atenach. Oferujemy najlepsze nurkowania w Grecji w przyjaznej koleżeńskiej atmosferze bez stresu i pośpiechu.

Zapraszamy wszystkich do przeżycia nurkowej przygodny w Atenach.

Nasza strona www.athensdivers.com.gr

Łączy nas to co pod wodą

Ale również to co nad nią się dzieje

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. świetnie wyposażona baza, nowy sprzęt, skrzydła, szybka łódka, ciepła woda, ciekawe miejsca, maga pozytywni goście + można fajnie połączyć zwiedzanie Aten i dobre jedzenie – to wszystko w bardzo rozsądnych cenach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs PADI Rescue Diver – Nurek Ratownik

UnderwaterPoland – podwodne ujęcia ROV’em