w

Athens Divers Academy – Pierwsza Polska Baza Nurkowa w Atenach

Nurkowanie w Atenach z polskimi Instruktorami nurkowania. Nasz profesjonalny zespół zapewni najlepszą obsługę, miłą i przyjazną atmosferę. Oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach nurkowych w okolicach Aten.

Nasz praca to nasze hobby, dlatego jesteśmy najlepsi!

Nasza baza znajduje się w niewielkiej odległości od Aten w turystycznej miejscowości Agia Marina i jest położona 100 m od morza przy pięknej piaszczystej plaży. Dla nurków podróżujących bez sprzętu zapewniamy pełne wyposażenie za symboliczną opłatą.

Prowadzimy również sklep ze sprzętem do nurkowania niezbędnym każdemu nurkowi. Zabieramy naszych gości w najciekawsze miejsca nurkowe w okolicach Aten.

Wykonujemy nurkowania z brzegu i z łodzi typu RIB. Prowadzimy szkolenia w języku polskim w czystych i ciepłych wodach ateńskiego morza. Zapewniamy pomoc w znalezieniu noclegów oraz organizujemy wycieczki grupowe z noclegiem. Naszych nurków zabieramy i odwozimy do ich miejsc zakwaterowania.

Dodatkowo dla naszych klientów oferujemy transport w najciekawsze historyczne atrakcje Aten, np.: Akropol, góra Likavitos oraz wyprawę na przylądek Sounion gdzie można podziwiać najpiękniejszy zachód słońca. Bazę prowadzi Polski instruktor nurkowania PADI, mieszkający od 27 lat w Atenach. Oferujemy najlepsze nurkowania w Grecji w przyjaznej koleżeńskiej atmosferze bez stresu i pośpiechu.

Zapraszamy wszystkich do przeżycia nurkowej przygodny w Atenach.

Nasza strona www.athensdivers.com.gr

Łączy nas to co pod wodą

Ale również to co nad nią się dzieje

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. świetnie wyposażona baza, nowy sprzęt, skrzydła, szybka łódka, ciepła woda, ciekawe miejsca, maga pozytywni goście + można fajnie połączyć zwiedzanie Aten i dobre jedzenie – to wszystko w bardzo rozsądnych cenach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs PADI Rescue Diver – Nurek Ratownik

UnderwaterPoland – podwodne ujęcia ROV’em