w

Nowe GoPro Max

GoPro wypuszcza najnowszą odsłonę swojej kamery 360. Do sprzedaży wkrótce trafi nowe GoPro Max. Dla wszystkich chcących tworzyć filmy w 360 stopniach. Cena zachęca do zakupu.

GoPro Max – następca Fusion

GoPro Max to następca kamery GoPro Fusion. Idea pozostała ta sama, jednak zwiększono liczbę mikrofonów, zastosowano nową optykę oraz dodano kolorowy wyświetlacz.

Nowy Max kręci filmy w 5.6K 30fps oraz pozwala prowadzić life streaming w 1080p (tak jak nowe Hero 8 Black). Wbudowana wodoodporność bez obudowy do 5m oraz możliwość robienia zdjęć w panoramie 270 stopni. Nowa kamera została wyposażona w stabilizację “Max HyperSmooth”. Producent nie podał informacji, czy jest to równie dobra stabilizacja jak HyperSmooth 2.0 + Boost zaprezentowana w nowym Hero 8 Black.

Oczywiście, na początku również jak w przypadku GoPro Fusion niestety nie dostaniemy budowy podwodnej. Ale jeśli historia się powtórzy to w przeciągu 6-8mc od premiery powinniśmy otrzymać obudowę podwodną.

Film promocyjny GoPro Max

Niestety nie ma informacji, czy nowa kamera będzie miała podobne problemy w stichingu jak Fusion wyposażony w podwodną obudowę. Miejmy nadzieję, że w nowej wersji problem został rozwiązany.

Galeria GoPro Max

Jak widać na załączonych zdjęciach, nowy GoPro Max wygląda dużo lepiej od poprzednika. Dołożenie kolorowego ekranu na pewno ułatwi kadrowanie (w jedną stronę). GoPro może stać się jedną z ulubionych kamer 360 dla nurków.

 

Max dla amatora 360

Nowy Max zapowiada się fajną kamerą 360. Miejmy nadzieję, że szybko dostaniemy podwodną obudowę. Ciekawe jak Max się sprawdzi w podwodnym video-filmowaniu ze swoją matrycą 16.6MP.

Dodatkowym atutem może tu być audio również 360 (bazujące na 6 mikrofonach). Pod wodą nie przyda się to nam zbyt mocno, jednak nad wodą może być fajnym dodatkiem do naszych filmów.

GoPro Max dzięki niskiej cenie, pozwoli każdemu na tworzenie podwodnych filmów 360. Czy stanie się najlepszą kamerą 360 dla amatora? Teraz trudno o tym powiedzieć, ale zapowiada się na fajny produkt. Jeśli wszystkie problemu kamery Fusion zostały usunięte to trzeba kupować!

Na teraz, jeśli potrzebujesz kamerę do filmowania pod wodą, trzeba się wstrzymać z zakupem do ukazania się obudowy podwodnej.

Nowa kamera dostępna w cenie 2399zł

Źródło zdjęć: GoPro

Zobacz również nowe GoPro Hero 8 Black

Nowe GoPro Hero 8 Black

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Korekcja kolorów podwodnego wideo w Adobe Premiere Pro

Kupujemy pierwsze płetwy nurkowe